Jesteś tutaj: » » ALEPIA MYDŁO ALEP PREMIUM Z KOZIM MLEKIEM 150GR

ALEPIA MYDŁO ALEP PREMIUM Z KOZIM MLEKIEM 150GR

Waga: 150g Certyfikaty: Cena:
Producent: ALEPIA
numer katalogowy: AL0016
ocena klientów:
24.70
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Mydło Alep jest więcej niż mydłem - jest prawdziwym naturalnym kosmetykiem opartym na wiedzy medyczno-biologicznej producenta Alepii dr Constantiniego. Proces produkcyjny tego mydła polega na zmydlaniu na zimno do temperatury 40 C, wyprodukowane w ten sposób mydła chronią wszystkie cenne składniki zawarte w olejach.

Olej z Jagód Laurie i olej z oliwek zachowują wszystkie swoje zalety dla skóry, a zapach mydła, w odróżnieniu od tradycyjnego mydła Alep, jest bardzo przyjemny. W rezultacie otrzymujemy mydło najwyższej jakości!

Jest opakowane w folię ( aby nie dopuścić do ulatniania olejku eterycznego z jagód Laurie ). Alepia to uznana marka mydeł Alep dająca luksus i naturalność.

Mydło jest przeznaczone dla całej rodziny do codziennej higieny całego ciała. Szczególnie polecane dla małych dzieci, dla skór suchych, wrażliwych i alergicznych.

Pozwólcie sobie na prawdziwą przyjemność podczas mycia używając tego wspaniałego mydła z kozim mlekiem.

Skóra po jego użyciu jest dobrze nawilżona, zregenerowana, odświeżona i pełna zdrowego blasku.

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Skład INCI: Sodium olivate (oliwa z oliwek extra vergine), Aqua,  Sodium laurate (olej z jagód laurie),  Glycerine (gliceryna), Capra lac, Sodium hydroxyde (śladowa ilość sody pozyskiwana z soli morskiej).

Biolander