Jesteś tutaj: » » COULEUR SPIRULINE PROWANSALSKA SPIRULINA 100GR SUPER Q

COULEUR SPIRULINE PROWANSALSKA SPIRULINA 100GR SUPER Q

Waga: 100g Certyfikaty: Cena:
Producent: COLEUR SPIRULINE
numer katalogowy: CC0001
ocena klientów:
79.99
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Nasza metoda uprawy polega na zbliżeniu się do warunków naturalnych, które umożliwiają dobry rozwój spiruliny. Dlatego w naszej szklarni stworzyliśmy płytkie baseny, aby uzyskać optymalne warunki temperaturowe (woda o temperaturze 35 ° C). Koła łopatkowe mieszają wodę w basenach, aby odtworzyć małe fale powstałe w środowisku naturalnym przez wiatr. Minerały i pierwiastki śladowe są regularnie dodawane do basenów jako pokarm dla spiruliny. W naszym gospodarstwie podjęliśmy decyzję, aby nie ogrzewać i nie oświetlać stawów w okresie jesiennym i zimowym ze względu na etykę środowiskową.

Jakość Spiruliny

Systematyczne analizy bakteriologiczne partii przez zatwierdzone laboratorium.

Jakość Spiruliny

Regularne kontrole metali ciężkich, pozostałości pestycydów i toksyn.

Jakość odżywcza,  jakość spirulina

Suszenie w niskiej temperaturze (<42 ° C) z zachowaniem wszystkich wartości odżywczych spiruliny, z poszanowaniem karty „surowej żywności”.

Zbiór odbywa się w kilku kolejnych etapach: Filtracja: Pożywka hodowlana zawierająca zawieszoną spirulinę jest filtrowana na tkaninie, która zatrzymuje spirulinę. Otrzymujemy tak zwaną „biomasę” spiruliny. Przefiltrowaną pożywkę hodowlaną zawraca się do niej w misce. Prasa: Spirulina jest następnie tłoczona w naszym warsztacie w celu usunięcia maksimum wody wciąż obecnej w biomasie. Kształtowanie „spaghetti”: sprasowana biomasa jest następnie przekształcana w długie włókna w kształcie spaghetti za pomocą wytłaczarki. Włókna te umieszcza się na tacach, a następnie umieszcza w naszej suszarce. Suszenie: Suszenie odbywa się w niskiej temperaturze (<45 ° C), z wykorzystaniem silnej wentylacji. Ta technika suszenia pozwala spirulinie zachować wszystkie swoje właściwości odżywcze.

Opakowanie: Po wysuszeniu nasze włókna spiruliny są kruszone, a następnie pakowane w nieprzezroczyste saszetki siarczanowe dobrze nadające się do zachowania spiruliny. Nasze tabletki są wytwarzane przez producenta spiruliny w regionie. Powstają przez proste sprasowanie wysuszonej spiruliny, uprzednio zredukowanej do proszku i nie zawierają żadnych dodatków. Są w 100% spiruliną. W naszym gospodarstwie podjęliśmy decyzję, aby nie ogrzewać i nie oświetlać stawów w okresie jesiennym i zimowym ze względu na etykę środowiskową.

W kierunku organicznej spiruliny Jakość Spiruliny Kultura bez pestycydów Jakość Spiruliny Zdecydowana większość użytych minerałów i pierwiastków śladowych jest dozwolona w rolnictwie ekologicznym.

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Spirulina ""żywa"" z Prowansji. 100% naturalna.

Biolander