Jesteś tutaj: » » HYDROPHIL PASTA DO ZĘBÓW BEZ FLUORU, Z WITAMINĄ B12, SŁODKIE ZIOŁA, 75 ML,

HYDROPHIL PASTA DO ZĘBÓW BEZ FLUORU, Z WITAMINĄ B12, SŁODKIE ZIOŁA, 75 ML,

Waga: 75g Certyfikaty: Cena:
Producent: HYDROPHIL
numer katalogowy: HY0002
ocena klientów:
27.99
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Zawiera nuty świeżego eukaliptusa, pikantny smak goździka i anyżu, zawiera witaminę B12, nie zawiera fluoru, tuba wykonana w 95% z odnawialnych zasobów, certyfikowany kosmetyk naturalny.

Nasza pasta do zębów HYDROPHIL Słodkie zioła z witaminą B12 jest idealnym towarzyszem Twojej przyjaznej dla środowiska bambusowej szczoteczki do zębów. Świeże nuty eukaliptusa oraz pyszne smaki goździków i anyżu zapewniają świeży oddech i naturalną pielęgnację zębów.

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Erythritol, Kaolin, Disodium Cocoyl Glutamate, Aroma, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Eugenol, Cyanocobalamin, (Vit. B12 0,01%)

Materiał tuby: 95% drewna świerkowego z UE

Nasza tuba wykonana jest z drewna! Mówiąc o przyjaznym dla środowiska opakowaniu, 95% naszej tubki pasty do zębów składa się z drewna świerkowego z certyfikatem PEFC. Większość drewna, którego używamy do produkcji, to trociny pochodzące z recyklingu z niemieckich stolarni. Z tego powodu nasza tuba ma o 40% lepszy bilans CO2 w porównaniu z tradycyjnymi tubami z polietylenowej pasty do zębów. Tubkę można wyrzucić - podobnie jak każdą tubkę pasty do zębów - wraz z odpadami domowymi. W chwili obecnej niestety nie ma możliwości recyklingu tubek pasty do zębów. Ale już pracujemy nad rozwiązaniem!

Biolander