Jesteś tutaj: » » ALEPIA MYDŁO ALEP EXCELLENCE TRADITION BIO 190GR

ALEPIA MYDŁO ALEP EXCELLENCE TRADITION BIO 190GR

Sprzedaż Flash zakończona
Waga: 190g Certyfikaty: Cena:
Producent: ALEPIA
numer katalogowy: AL03467
ocena klientów:
27.14
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Wyjątkowo delikatne mydło Aleppo o zawartości 1% oleju laurowego, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość, uzyskana dzięki tradycyjnej metodzie produkcji przekazywaną z pokolenia na pokolenie oraz wysokiej jakości składników roślinnych jak: czysta oliwa z oliwek - 99% i olej laurowy - 1%

Mydło jest poddawane gotowaniu a po ostudzeniu mydło jest ręcznie cięte, stemplowane i odkładane na 9-miesięczny. Przez ten czas mydło suszy się, by dojrzało i stwardniało. Pod wpływem utleniania kolor zmienia się z ciemnej zieleni poprzez ochrę do piaskowej jasności. Pod powierzchnią pozostaje niezmieniony: zielony. Mydło to jest przeznaczone dla najbardziej delikatnej skóry. Oliwa z oliwek idealnie oczyszcza skórę, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie, zaś olej laurowy zapewnia przyjemny zapach oraz odpowiada za właściwości antyseptyczne. Właściwości: działa antyalergiczne, bakteriobójczo i antyseptyczne, goi wszelkie rany, blizny pooperacyjne, odleżyny, pozostawia na skórze delikatną powłokę, chroniąc przed utratą wilgoci idealne dla osób z problemami skórnymi tj: łuszczyca, egzema, zapalenia skórne, łojotok, trądzik, atopowe zapalenie skóry.

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Skład: oliwian sodu, woda, olej laurowy (1%), wodorotlenek sodu. Ingrédients: Sodium olivate, aqua, sodium laurate (1%), sodium hydroxide. Dominująca kompozycja w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia (99% ekologicznej oliwy z oliwek i OLEJ LAUROWY 1%) Wykonane we Francji przez Harastani, wielkiego mistrza mydła.

Biolander