Jesteś tutaj: » » ALEPIA MYDŁO ALEP RÓŻA & OUD W OPAKOWANIU METALOWYM 100GR

ALEPIA MYDŁO ALEP RÓŻA & OUD W OPAKOWANIU METALOWYM 100GR

Sprzedaż Flash zakończona
Waga: 100g Certyfikaty: Cena:
Producent: ALEPIA
numer katalogowy: AL03403
ocena klientów:
36.08
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Cudowny zapach dla wyjątkowego mydła. Aleppo Soap Prestige perfumowany Różą i Oud łączy w sobie słodycz starożytnego mydła i orientalnych zapachów. Specjalnie opracowany dla twarzy i skóry wrażliwej. Sprzedawane w opakowaniu metalowym z efektowną etykietą. Idealne na prezent.

Jest silny, piżmowy i niemal zwierzęcy w swojej zmysłowości. Oud - jednym z najdroższych surowych składników zapachowych na świecie. Znany jako Oud (lub oudh), pochodzi z drzewa agarowego z Azji Południowo-Wschodniej (aquilaria). Kiedy drewno zostaje zarażone określonym rodzajem pleśni, drzewo reaguje wytwarzając ciemną, pachnącą żywicę, która jest często nazywana "płynnym złotem". "Oud" odnosi się zarówno do nasyconego żywicą drewna (agarowego) a także olej z niego destylowany. Jednym z powodów, dla których Oud jest tak drogi, jest jego rzadkość. Według niektórych szacunków wytwarza się go mniej niż 2% dzikich drzew agarowych.

Eksperci twierdzą, że najlepszy Oud pochodzi z najstarszych drzew, które są jeszcze rzadsze. Oud był używany od tysięcy lat na Bliskim Wschodzie i w Azji zarówno w domu, jak i podczas ceremonii religijnych. International Journal of Pharmaceutical and Life Sciences twierdzi, że agarwood, znany również jako "Wood of the Gods", jest wspomniany już w trzecim wieku naszej ery w starożytnych Chinach. Na Bliskim Wschodzie, gdzie oud jest najbardziej powszechny, jest uważany za kulturowy kamień wartościowy i wysoce prestiżowy.

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Składniki INCI: Sodium olivate, aqua, parfum, sodium laurus nobilate, sodium hydroxide, linalol, limonene.

Biolander