Jesteś tutaj: » » RHEA Próbki minerałów 0,5 gr.

RHEA Próbki minerałów 0,5 gr.

Waga: 1g Certyfikaty: Cena:
Producent: RHEA
numer katalogowy: RH0183
ocena klientów:
3.60
Dostępność: nieznane
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Proszę wybrać dowolny kolor i rodzaj kosmetyku mineralnego Rhea aby kupić go w próbce. Próbka to 0,5 ml zapakowane w woreczku z zamykaniem zip. Taka próbka cienia starcza na wielokrotną aplikację, natomiast podkładu czy pudru starczy na 3-4 krotne pokrycie całej twarzy. Próbki są oznakowane nalepką z nazwą koloru. Cena dotyczy 1 próbki. UWAGA: nie posiadamy próbek: błyszczyków, korektorów w kremie ani preparatu Pearl Beauty.

1 x 0.5ml.

Super pomysł na zakup próbki. Zawsze można dokładnie dopasować sobie kosmetyk przed większym wydatkiem. U mnie próbka sprawdziła się jako wstęp do zakupu.

autor: Ewa

Dzięki próbkom mamy szanse na przetestowanie produktu zarówno pod względem kolorystycznym jak i ze względu na dopasowanie do rodzaju naszej cery (podkłady). Kosmetyki rhea są na tyle wydajne, że nawet te małe próbeczki wystarczaja na kilkakrotne (w przypadku podkładów, pudrów) lub kilkunastokrotne (w przypadku różów i cieni) wypróbowanie kosmetyku. W ogromnym stopniu minimalizujemy zakup nieodpowiadającego nam produktu.

autor: Anna

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

100%naturalny.

Biolander