Jesteś tutaj: » » ALEPIA SAVON NOIR PREMIUM BIO KARMEL BIO 200G

ALEPIA SAVON NOIR PREMIUM BIO KARMEL BIO 200G

Sprzedaż Flash zakończona
Waga: 200g Certyfikaty: Cena:
Producent: ALEPIA
numer katalogowy: AL0285
ocena klientów:
45.79
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Savon Noir Premium z Karmelem jest wyprodukowane wyłącznie z organicznego oleju z oliwek tłoczonego na zimno. To mydło peelingujące jest wyjątkowe, ze względu na swoją wysoką jakość. W odróznieniu od tradycyjnego mydła nie pieni się, tylko tworzy delikatną emulsję. Oczyszcza i usuwa martwe komórki skóry, sebum i zanieczyszczenia. Skóra jest miękka, nawilżona i dotleniona. Savon noir Alepii jest odpowiednie również do twarzy.

Czarne mydła (Savon noir) obecnie są łatwo dostępne, ale ich jakość ma wiele do życzenia, natomiast Savon Noir Alepii jest wyjątkowej jakości. 

Spróbuj znaleźć taką samą jakość, nie będzie to łatwe, bez wątpienia!

Savon Noir Premium Karmel Bio zostało opracowane i wykonane w Aleppo, przez najlepszych mistrzów mydlarstwa z Aleppo.

Savon Noir Premium Karmel Bio należy przechowywać w ciepłym miejscu.

Ujawnimy sekret orientalnego oczyszczania ciała za pomocą Savon Noir, który był przekazywany z pokolenia na pokolenie i ciągle doskonalony.

Aby dobrze przeprowadzić rytuał oczyszczania za pomocą czarnego mydła Premium Karmel Bio, koniecznie należy zorganizować dla siebie więcej wolnego czasu, na przykład w niedziele, tym bardziej, że rytuał oczyszczania za pomocą tego mydła nie musi być przeprowadzany częściej jak raz w tygodniu.

Przede wszystkim należy dobrze ogrzać łazienkę, zanurzyć ciało w gorącej wodzie ( nie zbyt gorącej ), aby skóra została dobrze nawilżona i rozgrzana. Następnie nałożyć na skórę warstwę czarnego mydła i pozostawić go na ok. 5 minut, po upływie tego czasu spłukać ciepłą wodą: skóra jest wtedy gotowa do peelingu.

Zdecydowanymi ruchami masować ciało rękawicą Kessą lub gąbką morską, by skutecznie usunąć martwy naskórek oraz inne zanieczyszczenia, spłukać ciepłą ( nie gorącą! ) wodą. Następnie namydlić ciało mydłem Alep, spłukać.

Na zakończenie wmasować w skórę olej arganowy Bio Alepia. 

Efekt oceńcie sami!

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Skład: Potassium olivate, aqua, glycerin, caramel, patassium hydroxide.

Biolander