Jesteś tutaj: » biolander.com » FAQ Franczyza ALEPIA

FAQ Franczyza ALEPIA

Dlaczego warto dołączyć do zespołu ALEPIA?
Dołączeniem do zespołu ALEPIA zobowiązuje do wspierania zdrowego stylu życia. Franczyza zapewnia możliwość bycia własnym szefem. Przy naszej pomocy stosunkowo niski poziom inwestycji, prosty proces, programu i rozwoju szkolenia, jesteś na najlepszej drodze do posiadania własnego biznesu!

Jaki jest minimalny wymóg finansowy kwalifikujący się jako franczyzobiorca?
Ponieważ łączny koszt waha się w zależności od wielkości sklepu i miasta, minimalna wymagana ilość będzie się zmieniać. 

Jakie są miesięczne koszty operacyjne?
Należy pamiętać, że zakres kosztów finansowych dla poszczególnych sklepów ALEPIA różnią się ze względu na lokalizację (miasto, województwo, kraj), rozmiar sklepu, wielkość personelu, model biznesowy, dostawy, czas pracy i inne. Istnieje wiele zmiennych, które należy uwzględnić w związku z biznes planem, opracowanym przez siebie jako właściciela i partnera biznesowego.
Co zrobić, jeśli nie mam sklepu i/lub doświadczenia w sprzedaży detalicznej?
Bezpośrednie doświadczenie jest bardzo pomocne, dlatego ALEPIA jest zainteresowany tylko i wyłączenie ludźmi, którzy wykażą doświadczenie w sprzedaży detalicznej w miejscach o dużym nasileniu ruchu.
Jaki jest całkowity koszt, otwarcia sklepu ALEPIA?
Należy pamiętać, że zakres kosztów finansowych dla poszczególnych sklepów ALEPIA jest zależny od lokalizacji, ze względu na położenie geograficzne (miasto, województwo, kraj), wielkości miejsca, wg. wymagań dotyczących lokalizacji, wielkości personelu, modelu biznesowego, dostawy, czas pracy i inne. 
Ile pieniędzy mogę zarobić?
Pieniądze, które możesz zarobić zależą od Ciebie, a dochód będzie różnić w zależności od firmy.
Czy tylko ALEPIA oferuje finansowanie?
Nie, należy samodzielnie zgłosić się do instytucji bankowych, które mogą zaoferować Państwu finansowanie.
ALEPIA będzie pomagała nam w zatrudnianiu pracowników do sklepu?
Zatrudnianie pracowników będzie należało do Twojej odpowiedzialności. Będziemy doradzać Ci o naszych wymogach kadrowych, opisach stanowisk pracy, wysokości płacy i na co zwrócić uwagę przy zatrudnianiu pracowników w ramach HR treningu.
Jaka będzie ilość sklepów ALEPIA w mojej okolicy?
ALEPIA budując sklepy franczyzowe będzie dawał wyłączność na wolne miasta.
Czy ALEPIA pomaga w znalezieniu lokalizacji?
Podczas wstępnych rozmów i szkolenia, każdy franczyzobiorca pozna i zrozumie wszelkie wytyczne dotyczące kryteriów lokalizacji i elementów doskonałego położenia. Rozpatrzymy każdą przedstawioną lokalizację. Nasz zespół obowiązkowo musi zatwierdzić każdą lokalizację przed podjęciem jakichkolwiek umów. Bierzemy pod uwagę następujące czynniki: obecność konkurencji, cena czynszu, rozmiar lokalu, lokalizacja, parking, widoczność itp.
Jaki rozmiar lokalu wymagany jest przez ALEPIA?
Rozmiar każdego sklepu różni się znacznie od 20 metrów kwadratowych - 60 metrów kwadratowych, w zależności od miejsca.
Jakie szkolenia otrzymam?
Naszą misją jest, aby partnerzy biznesowi ALEPIA mieli pełne wsparcie i szkolenia potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Każdy franczyzobiorca będzie zobowiązany przejść przez nasze szkolenia (3-4 tygodnie), które obejmują różne aspekty swojej działalności. Nasza kompleksowa obsługa w połączeniu ze wsparciem naszych pracowników, zapewni Tobie i Twojemu zespołowi narzędzia potrzebne do pracy na najwyższym poziomie i utrzymania reputacji marki.
Jak mogę się ubiegać o franczyze sklepu ALEPIA?
Zarejestruj się w naszym formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
Jak długo trwa cały proces otwierania sklepu franczyzowego ALEPIA?
Proces aplikacji kandydata na franczyzobiorcę sklepu ALEPIA może trwać do 2 tygodni.