Jesteś tutaj: » biolander.com » Franczyza

Dlaczego warto?

Jeśli jesteś osobą kontaktową, cenisz zdrowy tryb życia, interesujesz się kosmetykami naturalnego pochodzenia i masz żyłkę do interesów – zostań naszym Franczyzobiorcą! Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce oferujących naturalne kosmetyki biotechnologiczne, których główną zaletą jest jakość i trwałość działania. Kształtujemy świadomość prozdrowotnej marki. Naszym celem jest stworzenie unikalnej współpracy w oparciu o wspólne doświadczenia. Szukamy osób chętnych do współdziałania i rozprzestrzeniania wiedzy o naturalnych produktach i kosmetykach. Jeśli jeszcze się wahasz – skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie Twoje zapytania.


FRANCZYZA ? co powinienem wiedzieć...?

Biotechnologia na czasie

Kobieca natura marzy o zdrowym naturalnym wyglądzie. Podejście do biologii, która jest dawcą życia pozwala nam odszukać w niej, to co jest najlepsze – czyli naturalne środowisko witalności. Biotechnologia obecnie bardzo rozwinęła się w stosunku do ostatnich lat. Związane jest to z coraz większym zapotrzebowaniem naturalnej pielęgnacji skóry i całego ciała, ponieważ kosmetyki wytwarzane są na bazie aktywnego jej pozyskiwania z drobnoustrojów. Dlatego produ- kty są bardzo czyste chemicznie i co za tym idzie, bardziej efektywne. Skutecznie i aktywnie pobu- dzają komórki do działania. Przekonaj się!Szkolenia i doradztwo

Decydując się na nas – uzyskujesz fachową pomoc w zakresie stworzenia własnego salonu ALEPIA. Pomożemy Ci w ogarnięciu istotnych kwestii . Z nami przejdziesz najważniejsze etapy i stworzysz swój salon! Będziemy do Twojej dyspozycji i podpowiemy jak działać, żeby firma przynosiła wymierne rezultaty. Nie martw się – o wszystko się zatroszczymy! Służymy również opinią i słuchamy Twoich rozwiązań. Razem zadecydujemy co jest dobre i wskazane. Doradzamy Ci od samego początku, ponieważ naszym priorytetem jest ukształtowanie Twojej świadomości i podejścia do naturalnych kosmetyków.Twoja jakość!

Chcemy zaoferować wszystko, co najlepsze tym, którzy są pewni swojej jakości pracy. Chcemy oddać w dobre ręce nasze doświadczenie. Liczymy na Twoją pewność i nieprzeciętność – dokładnie tak jakimi są produkty ALEPIA. Szukamy ludzi zainteresowanych kosmetykami naturalnego pochodzenia bądź takich, którzy chcą je poznać i rozwijać się w branży kosmetyków biotechnologicznych. Liczysz się Ty i Twoje predyspozycje. Nie zwlekaj - czekamy na Ciebie!

Co musisz zrobić najpierw?

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów i zadecyduj czy naturalne kosmetyki są tym, czym byś chciał się zajmować – potrzebujemy ludzi zdecydowanych! Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Opowiedz coś o sobie, przeprowadź z nami wywiad, zadaj nurtujące Cię pytania. Sporządzimy feedback i wszystko stanie się dla Ciebie jasne. Następnie opracujemy razem formalności, wykreujemy wizerunek firmy i będziesz startował z otwarciem nowego salonu ALEPIA. Potem będziesz mógł już tylko cieszyć się zarządzaniem i prowadzeniem biznesu.

Co konkretnie zrobimy dla Ciebie?

Krok po kroku przejdziesz z nami do otwarcia salonu. Przyjrzymy się lokalnej konkurencji, przygotujemy plan aranżacyjny i złożymy zamówienia mebli, dekoracji i pierwszego zatowarowania. Ustalimy harmonogram dostaw. Razem przejdziemy przez plan marketingowy Merchandising – będziesz w pełni przygotowany do otwarcia salonu. Pomożemy we wszelkich formalnościach zatwierdzenia lokalu i negocjacji z tym związanych. Przedstawimy rekomendacje dla wyceny prac konstrukcyjnych. Nauczymy Cię sprawdzać i kontrolować rachunek zysków i strat.