Jesteś tutaj: » » WASSERFIX Urządzenie antywapienne do prysznica

WASSERFIX Urządzenie antywapienne do prysznica

Waga: 30g Certyfikaty: Cena:
Producent: WASSERFIX
numer katalogowy: WA0001
ocena klientów:
99.99
Dostępność: Towar na magazynie
Wysyłamy w 24h
Cena dostawy: od 9,50 zł
zapoznaj się z kosztami dostawy
Produkt fabrycznie nowy
1 szt.
1 szt. 2 szt. 3 szt. 4 szt.. 5 szt. 6 szt. 7 szt.

Szampony  i mydła nie zawierają zmiękczaczy chemicznych, takich jak EDTA, aby chronić Wasze zdrowie i środowisko.

Z tym urządzeniem i naszymi szamponami lub mydłami włosy są lżejsze i jeszcze bardziej lśniące, a skóra stanie się jeszcze delikatniejsza!

Jak to działa?

Woda przepływa przez środek magnesu i pod wpływem pól magnetycznych działa na kamień wapienny ( węglan wapnia ) nie znika on, ale zmienia swoją formę w ten sposób, że nie może już wchodzić w reakcję z mydłem lub szamponem i przylegać do włosów lub skóry.

Wynik: wyjątkowe uczucie, że używasz do mycia wodę źródlaną. Skóra jest idealnie czysta, a włosy stają się delikatne, miękkie i lśniące.

Urządzenie prysznicowe anty wapienne zmieni Twoje życie. Skóra będzie delikatna i miękka, a włosy zdrowe i pełne połysku.

Urządzenie oszczędne i przyjazne dla środowiska. Dzięki niemu można znacząco zmniejszyć ilość szamponu lub mydła. 

Urządzenie jest małe, ładnie wykonane, według opisu, działa bardzo skutecznie i jest przeznaczone, w szczególności!, do stosowania w połączeniu z produktami naturalnymi. Montaż go jest dziecinnie prosty, bez problemu każda z nas sobie z tym poradzi, nawet bez ingerencji mężczyzn oraz specjalnych umiejętności " technicznych ". Stosowanie urządzenia antywapiennego pozytywnie odbija się też na kondycji skóry i włosów - zero podrażnień, przesuszenia, ściągnięcia, dyskomfortu... Komfort, miękkość, gładkość, delikatność króluje na całym ciele. Urządzenie niesie korzyści pod każdym względem - dla ciała, dla włosów, dla naszego komfortu i bezpieczeństwa, a także dla portfela, bo zwiększona wydajność kosmetyków równa się oszczędnościom.

autor: Tatiana

Bardzo jestem zadowolona z efektów jaki uzyskałam stosując to urządzenie. Przede wszystkim włosy są bardzo dobrze oczyszczone nawet przy używaniu wyjątkowo tłustych szamponów jak np. Alepia nie sa posklejane i obciążone. Nie ma potrzeby mycia włosów dwukrotnie. Skóra jest miękka i nawilżona - nie łuszczy się. Bateria od prysznica jest o niebo czystsza, tzw. kropek czyli śladów po wodzie praktycznie nie ma. Dzięki temu małemu urządzeniu zauważyłam, że kosmetyki pod prysznic i szampony lepiej się pienią przez co nakładam ich znacznie mniej. ___ kod rabatowy: kp-1231

autor: Kinga

Niestety nie zauważyłam żadnej różnicy przy myciu z urządzeniem i bez. Szkoda.

autor: Daria

Proszę się zalogować aby móc zostawić komentarz

Montaż jest bardzo prosty: urządzenie jest przykręcane pomiędzy główką prysznicową i wężem. Nie wymaga konserwacji.

Biolander