Jesteś tutaj: » biolander.com » Tworzenie nowego konta

Tworzenie nowego konta


Rejestracja w naszym sklepie jest konieczna do zrobienia zakupów. Dzięki niej możemy Cię także poprawnie zidentyfikować w przyszłości i udostępnić Ci historię zamówień.
Założenie konta w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do zrobienia zakupów u nas, a Twoje dane są bezpiecznie przechowywane i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Wypełnij formularz i zarejestruj się!

Dane właściciela konta

*

*

*

*

*

Zapoznałem się i zgadzam się z zasadami regulaminu sklepu Biolander *

Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej *

Dane do wystawienia faktury/rachunku

 

 

 

 

*

*

*

*

*

*

Adres dostawy

 

 

 

 

*

*

*

*

*

*

Informacje dodatkowe

Jeżeli chcesz podaj nam swoją datę urodzenia. Co roku z okazji urodzin
będziesz mógł/a liczyć na atrakcyjne niespodzianki.

 

Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celu realizacji umów sprzedaży przez firmę Biolander stosownie do postanowień Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawienia.

Polski
OLEJ MARULA

Olej Marula

Olej marula jest zbierany w północno-środkowych regionach Namibii. Owoce drzewa marula są tradycyjnie używane przez ludność Oshivambo do produkcji soku, piwa i oleju, a kobiety zbierają gł ...

Więcej

Kontakt

0 696 79 47 12

contact@biolander.com

Powiadomienie o nowościach

copyrights © 2006-2023 Biolander; all rights reserved
UWAGA! Ta strona używa cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej Jeśli nie zmodyfikujesz ustawień przeglądarki, oznacza to że akceptujesz ten stan rzeczy