Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Glinki wg dr Constantiniego, fundatora marki Alepia

Glinki wg dr Constantiniego, fundatora marki Alepia

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

Glinki dostarczają organizmowi niezbędnych makro i mikro elementy i sa wykorzystywane do leczenia wszystkich rodzajów chorób, bo jest to środek naturalny i bardzo efektywny. Ten fakt jest niezaprzeczalny i wykazano go w licznych badaniach medycznych. Glinki posiadają właściwości absorpcyjne, tzn. usuwają z organizmu wszystkie substancje toksyczne i stanowią barierę dla czynników chemicznych. Działają jak antyseptyk i antybiotyk zarazem. Zapobiegają rozmnażaniu bakterii poprzez aktywizowanie mechanizmów obronnych.

Sposób użycia:

Łyżeczkę glinki rozpuścić w połowie szklanki wody. Odstawić na noc aby drobne czasteczki glinki osiadły na dno. Rano na czczo wypić tylko wodę a osad, który zebrał się na dnie wyrzucić. Pozwoli to uniknąć zbyt mocnego działania oczyszczającego (do rozpuszczania glinki należy używać wyłącznie naczyń szklanych i drewnianej łyżki) W czasie trwania kuracji glinka będzie usuwać zanieczyszczenia z organizmu, oczyszczać krew, naprawiać ewentualne zmiany w układzie pokarmowym. Jednak tak duży napływ zanieczyszczeń zaabsorbowanych przez glinkę w kierunku jelit może wywołać zaparcia.

Jeśli na początku leczenia glinką pojawią się zaparcia jest to wskaźnik tego, że leczona osoba ma poważną chorobę przewodu pokarmowego. W tym przypadku należy przyjmować glinkę w niedużych ilościach w ciągu dnia, roztwór z glinki powinien mieć jasny kolor. Leczenie glinką trwa kilka miesięcy, niekiedy do roku. Trzeba robić przerwy w leczeniu, żeby żołądek nie przyzwyczajał się do glinki (na przykład 21 dni przyjmować glinkę, potem 10 dni przerwy).