Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Olej Nigella najskuteczniejszy w walce z rakiem!

Olej Nigella najskuteczniejszy w walce z rakiem!

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

Nigella Sativa jest dla raka największym koszmarem! 

(NaturalNews) Ku ogromnej konsternacji wielu gigantów farmaceutycznych oraz lekarzy, którzy czerpią duże zyski rekomendując leczenie raka za pomocą chemioterapii, zostało wielokrotnie udowodniono że Olej z Nigella Sativa ( Czarnuszki siewnej ) z powodzeniem leczy nowotwory bez użycia konwencjonalnych metod leczenia. 

Olej Nigella Sativa okazał się skuteczny wobec wielu nowotworów, takich jak rak trzustki, jelita grubego, prostaty, piersi, a nawet raka mózgu. 

Rzeczywiście, Nigella Sativa jest dla raka największym koszmarem, natomiast dla ludzi, dotkniętych tą złowrogą chorobą, to promyk nadziei.

Statystyki pokazują, że wskaźnik skuteczności leczenia raka u osób korzystających z chemioterapii w okresie pięciu lat wynosi tylko 2,1%. Natomiast z drugiej strony udowodniono że olej Nigella Sativa niszczy komórki nowotworowe trzustki w 80%! 

Chemioterapia ma wiele skutków ubocznych, jednym z przewidzianych skutków ubocznych jest możliwość oraz rozwój ryzyka wystąpienia nowotworu wtórnego. Wtórne nowotwory są bardzo agresywne.

Olej Nigella Sativa nie tylko odbudowuje system immunologiczny organizmu i niszczy komórki nowotworowe, ale jednocześnie wzmacnia dobre komórki mobilizując je do walki z rakiem. Oczywiście, w miarę możliwości, konieczne jest leczenie pacjentów chorych na raka natychmiastowo i we wczesnych stadiach choroby. 

Wraz z przystąpieniem do diety nowotworowej, na bazie oleju Nigella Sativa, należy pamiętać, że aby była skuteczna i zapewniła skuteczne efekty, musi być surowo przestrzegana! Cukier, przetworzona żywność i wyroby z białej mąki tylko karmić nowotwory i czynią walkę z rakiem o wiele trudniejszą.

Badania raka i Nigella Sativa

Obecnie istnieje 462 opublikowane artykuły dotyczące badań na temat skuteczności Nigella Sativa. ( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=nigella%20sativa ). 

Istnieje wiele badań dotyczących wpływu Nigella Sativa i jej właściwości antynowotworowych. 

W 1997 roku w Ośrodku Badań nad Rakiem w Hilton Head Island, Południowa Karolina, skuteczne działanie oleju Nigella Sativa zostało udowodnione, ma ogromne możliwości niszczenia komórek nowotworowych. 

1) Rak trzustki: Badania przeprowadzono na Kimmel Cancer Center przy Jefferson, gdzie naukowcy odkryli, że poprzez podawanie oleju Nigella Sativa, 80% komórek nowotworowych trzustki zostało zniszczonych. Rak trzustki jest czwartą, co do częstości, przyczyną zgonów z powodu nowotworu w Stanach Zjednoczonych, jest tylko 4% przeżywalności po pięciu latach leczenia z wykorzystaniem tradycyjnych, konwencjonalnych metod.( http://www.kcc.tju.edu/news/2008-05-23_Arafat.html )

2) Rak jelita grubego: w 2010 roku projekt badawczy został przeprowadzony w Tanta, w Egipcie, wykorzystując olej z Nigella Sativa w walce z rakiem jelita grubego u szczurów. Olej  Nigella powodował znacznie zmniejszenie rozmiaru guzów, także w płucach i przewodach pokarmowych. ( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3436209/ )

3) Rak piersi: w 2003 roku naukowcy z Jackson State University w USA przeprowadzali badania z zastosowaniem oleju Nigella Sativa na komórkach raka piersi. Końcowe wyniki okazały obiecujące postępy w leczeniu raka piersi. ( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12724920 )

Istnieje wiele historii opowiadających o sukcesie w walce z rakiem z wykorzystaniem Nigella Sativa, jak na przykład historia chłopca, który zażywał dziewięć kapsułek dziennie z Olejem z Czarnuszki ( Nigella Sativa) na raka mózgu. 

Nigella Sativa protokół nowotworowy

Olej z Czarnuszki siewnej ( Nigella Sativa ) jest nadzwyczajnie prosty, całkowicie naturalny i bardzo skuteczny! Każdego dnia wymieszaj trzy łyżeczki oleju Nigella Sativa z pół łyżeczki naturalnego miodu lub dowolnego świeżo wyciśniętego soku. Pierwszą dawkę weź pół godziny przed śniadaniem, drugą w godzinach popołudniowych, a trzecia dawkę tuż przed snem.

Alternatywą jest również spożycie nasion Nigella Sativa, wystarczy wymieszać zmielone nasiona Czarnuszki z naturalnym miodem i stosować na przemian - raz dziennie nasiona z miodem i dwa razy dziennie olej Nigella z miodem. 

Źródło artykułu - http://www.naturalnews.com/042853_Nigella_Sativa_cancer_prevention.html

Organiczny Olej Nigella znajdziecie Państwo pod linkami:

http://biolander.com/alepia-olej-nigella-bio-egipt-spray-100-ml/?man=alepia

http://biolander.com/alepia-olej-nigelle-90ml/?man=alepia

Zyjmy zdrowo!