Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Piękna i olśniewająca cera niezależnie od wieku

Piękna i olśniewająca cera niezależnie od wieku

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

Twarz jest naszą wizytówką i odzwierciedleniem naszych emocji, samopoczucia. Nie tylko nieprzespana noc , ale także zła dieta, zbyt mała ilość spożywanych płynów w ciągu dnia, stres i codzienny rozgardiasz to elementy które malują na naszych twarzach swoje obrazy. Często nie mamy nawet czasu zastanawiać się nad tym do momentu tzw. „wielkiego wyjścia” wówczas chcemy być piękne, wzbudzać podziw.

 

Czy istniej w ogóle taki kosmetyk cud, który już po pierwszym użyciu sprawi, że nasza twarz będzie promienna? Odpowiedź jest jedna: krem VEGETALIFT marki Alepia.

Ten w pełni naturalny produkt dzięki bogactwu cennych substancji w widoczny sposób poprawia kondycję skóry już od pierwszego użycia. Intensywnie wzmacnia barierę ochronną skóry, nawilża górne warstwy naskórka i regeneruje, zapewnia natychmiastowy efekt liftingu. Oczywiście jeżeli chodzi o zmarszczki to niestety, aż takich cudów nie ma, na widoczne rezultaty w postaci wyraźnie gładszej i młodszej skóry trzeba poczekać minimum 4 tygodnie przy regularnym stosowaniu. Potwierdzono badaniami, że długość i głębokość zmarszczek po zastosowaniu kremu VEGETALIFT wyraźnie zmniejsza się ( - 35% długość, - 20% głębokość zmarszczek ).

Biorąc pod uwagę właściwości liftingujące i przeciwzmarszczkowe krem ten wcale nie musi być używany tylko przez Panie w wieku dojrzałym z wyraźnymi oznakami upływającego czasu. Krem bez obaw mogą stosować osoby już od 20 roku życia.

20+

Aż trudno uwierzyć, ale to właśnie po 20 roku życia w skórze następują pierwsze zmiany, które gołym okiem może trudno zauważyć. Procesy odnowy komórkowej zwalniają nawet o 28%. Także ilość kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność także stopniowo spada. To właśnie w tym przedziale wiekowym, tj. 20-30 pojawiają się pierwsze, drobne zmarszczki, zwłaszcza w kącikach oczu, na czole i wokół ust. To jest właściwy czas na działanie!

30+ W tym wieku skóra nadal jest w dobrej kondycji jednak już zmarszczki mimiczne, w związku z naturalną mimiką, zaczynają się utrwalać! Napięcie skóry jest mniejsze a ilość elastyny i kolagenu wyraźnie spada. Co w wieku młodzieńczym było zmorą, teraz zaczyna być też problemem: praca gruczołów łojowych nie jest już tak wysoka jak wcześniej co niestety prowadzi do przesuszenia naskórka.

45+ Skóra 45-latki wyraźnie traci na elastyczności, jest przesuszona, szara, zmęczona z wyraźnymi zmarszczkami. Ma to silny związek ze zmianami, jakie zachodzą w ciele kobiety. To czas kiedy rządzić zaczyna menopauza i to w wyraźny sposób wpływa na kondycję skóry. Obniżający się poziom hormonów żeńskich: estrogenu i progesteronu oraz stopniowy zanik podskórnej tkanki tłuszczowej skutkuje spadkiem jędrności skóry, utratą nawilżenia. Skóra staje się też znacznie cieńsza. W tym wieku zmarszczki które do tej pory lekko się rysowały na twarzy teraz stają się bardziej wyraziste. W wieku 45 lat chronologiczne starzenie staje się już bardziej zauważalne, mówimy tu o głębokich zmarszczkach.

Nie patrząc jednak na lata ...

Bez względu na wiek i głębokość zmarszczek, zawsze jest odpowiedni czas na stosowanie Végétalift Intense, by w pełni odkryć jego cenne właściwości i zatrzymać upływający czas, przedłużając młodość skóry na dłużej. Ten naturalny krem dostosowuje się do wymagań i potrzeb skóry w każdym wieku. Właściwości kremu VEGETALIFT:

- Delikatnie nawilża i odżywia skórę

- Zmniejsza suchość i sprawia, że ​​skóra staje się gładsza

- Zapewnia efekt liftingu skóry ( podbródek, twarz i szyja)

- Napina skórę i sprawia, że ​​staje się ona bardziej elastyczna

- Redukuje zmarszczki - Łagodzi podrażnienia

- Poprawia koloryt skóry

- Zapewnia wyraźny efekt odmłodzenia skóry.

 

http://biolander.com/krem-arganowy-na-dzien-naturalny-lifting-30-ml/