Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Pielęgnacja włosów blond

Pielęgnacja włosów blond

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

Posiadaczki blond włosów doskonale wiedzą jak trudna jest ich codzienna pielęgnacja, aby były piękne, zdrowe i zadbane. Jasne włosy mają dużą skłonnośc do przesuszania się co w rezultacie prowadzi do puszenia się, łamania i rozdwajania. Są jednak sposoby, które pomogą nam z tym walczyć. Bez względu na to czy włosy są naturalne czy farbowane wymagają intensywniejszej pielęgnacji, szczególnej troski i przestrzegania kilku istotnych zasad.

Wybierajmy kosmetyki przeznaczone do włosów blond. Ich specjalnie dobrany skład
nawilży włókna włosów i doda im naturalnego blasku. Najbardziej cenionym składnikiem  jest wyciąg z rumianku, który słynie z bardzo korzystnych właściwości, łagodzących i rozjaśniających, zwłaszcza kiedy doskwiera nam niechciany żółty odcień. Dodatkowo rumianek dodaje wlosom miękkości.

Dlatego polecamy szampony specjalnie dedykowany do włosów blond, który dzięki naturalnym składnikom skutecznie rozjaśnia, wzmacnia i podkreśla kolor jasnych włosów, nadaje im pięknych świetlistych refleksów i niesamowitego połysku.

http://biolander.com/alepia-olej-arganowy-bio-100-ml/

Oleje najlepiej nakładać przed myciem na lekko wilgotne włosy - gdyż zwiększa to absorbcję oleju na końcówki. W przypadku włosów rozjaśnianych najlepiej olejować je przed każdym myciem.