Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Sposób na zmarszczki i cienie pod oczami

Sposób na zmarszczki i cienie pod oczami

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

 

Czy wiesz, że skóra pod oczami ma tylko pół milimetra grubości? To właśnie tutaj pojawiają się pierwsze zmarszczki, które potocznie nazywamy mimicznymi, gdyż pojawiają się w wyniku ruchów twarzy. Skóra pod oczami jest wyjątkowo delikatna a włókna stanowiące jej podporę są bardzo słabe, dlatego gdy uśmiechamy się, mrużymy oczy lub wykonujemy inne grymasy skóra słabnie i powstają zmarszczki. Na początku delikatne, później głębsze do tego często w towarzystwie cieni pod oczami sprawiają, że twarz wygląda na znacznie starszą i zmęczoną niż jest w rzeczywistości.
Nie tylko częste ruchy mięśni twarzy są przyczyną powstawania zmarszczek. Dużym wrogiem tej delikatnej części twarzy jest słońce oraz zanieczyszczone powietrze czy palenie papierosów.

 

Dlatego tak ważna jest codzienne pielęgnacja z wykorzystaniem kosmetyków specjalnie przeznaczonych do tego celu. Istotne są składniki, których użyto do produkcji kremu. Ich obecność nie może być dziełem przypadku czy ostatnio mody. Dlatego proponujemy krem oparty wyłącznie na naturalnych składnikach o skuteczności potwierdzonej licznymi badaniami i testami laboratoryjnymi. Kosmetykiem tym jest produkt marki KATAVI BOTANICALS - Tiisa ujędrniający krem pod oczy.

 

Czym ten krem wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku?
Odpowiedź na to pytanie jest jedna: BM3 PhytoActiv ™ czyli kompleks bogaty w składniki odżywcze afrykańskich roślin zawierających fotolipidy gwarantujące spowolnienie procesów starzenia. Składniki zawarte w kremie zostały tak dopracowane aby współudziały i nie wykluczały się wzajemne. Afrykańskie rośliny żyją w ekstremalnych warunkach ( susze, wiatry, słońce) i aby przetrwać magazynują ogromne ilości składników odżywczych tych samych, które są tak doskonałe do pielęgnacji naszej skóry. Przez ponad 15 lat dokładnie badano receptury i szukano niesamowitych efektów.
Na rynku nie ma podobnych tak doskonałych produktów, które pomogą rewitalizować skórę oraz chronić ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

 

Badania laboratoryjne i konsumenckie potwierdziły skuteczność składników zawartych w kremie pod oczy. W ciągu 28 dni stosowania kremu można zauważyć wyraźne spłycenie nawet głębokich zmarszczek. 

 

Uczestnicy testów klinicznych zaobserwowali od 90% do 100% pozytywnego rezultatu w:
• Elastyczność skóry (10% wzrostu)
• Zmarszczki (19% redukcji)
• Gęstość skóry (19% wzrostu)

 

 


Składniki:

- Olej z baobabu łagodzi, odmładza i wizualnie poprawia elastyczność głębszych warstw skóry gładszą.

- Olej z maruli szybko nawilża skórę, wyraźnie poprawiając elastyczność.

- Mongongo Oil - ułatwia regenerację naskórka zatrzymuje wilgoć skóry jednocześnie pozwalając jej oddychać.

- Moringa Oil - pomaga uzupełnić składniki odżywcze zdrowej skóry. Pozostawia skórę promienistą.

- Ximenia Age Repair Formula™ ekskluzywna mieszanka składników hamujących procesy starzenia.

-Ximenia Oil - zmiękcza i ożywia skórę, pomaga stymulować krążenie, wzmacnia i wzmacniają ściany komórkowe i poprawić funkcjonowanie gruczołów łojowych.

- Aloe Ferox Extract – łagodzi podrażnienia skóry i pomaga wspierać jędrność i elastyczność poprzez stymulowanie produkcji kolagenu kwas hialuronowy - aby pomóc utrzymać skórę nawilżona i jędrna i widocznie usunąć drobne linie i zmarszczki.

http://biolander.com/tiisa-krem-pod-oczy-15ml/