Jesteś tutaj: » biolander.com » blog » Szampony Alepia dr Constantini

Szampony Alepia dr Constantini

« Poprzednia strona | Blog - strona główna

 

Prężny rozwój technologiczny przyczynia się do niszczenia naturalności każdego człowieka. Szampony również nie unikają tej reguły. Jesteśmy niszczone przez substancje chemiczne, które coraz częściej zastępują szlachetne i naturalne składniki, bo są tańsze, choć dają jedynie iluzję pięknych włosów.

Ale z biegiem czasu uszkodzenia włosów stają się coraz bardziej widoczne: wypadanie, przesuszenie, rozdwojenie końcówek ... Wszystkie komercyjne szampony zawierają w swoim składzie agresywne detergenty, które niszczą powłokę włosów, silikony i woski, które są stosowane do produkcji tych szamponów, w sztuczny sposób zapewniają efekt " zdrowych włosów ", choć tak naprawdę zatykają mieszki włosowe blokując dostęp powietrza, zaburzają normalne oddychanie skóry głowy, absorbują kurz i zanieczyszczenia.

Szampony Alep są stworzone na bazie Oliwy z oliwek, a więc zapewniają włosom długotrwałą ochronę, pielęgnują, odżywiają i nawilżają je, stymulują porost, wzmacniają i zapobiegają wypadaniu włosów, są łagodne dla skóry głowy i całkowicie bezpieczne jak dla ludzi, tak i dla otaczającego nas środowiska.

Jeśli masz wrażliwe, delikatne włosy lub używasz do mycia twardej wody, po zastosowaniu szamponów Alep włosy mogą być obciążone i tłuste. Maska z glinki Béloun po umyciu włosów powinna rozwiązać ten problem. Doskonałą alternatywą, którą szczególnie polecamy, jest antywapienne urządzenie magnetyczne zmiękczające wodę.

Szampony Alepia znajdziecie Państwo w naszym sklepie - http://biolander.com/alepia/p/